Slovak English German

  

SESTERSKÁ FIRMA

eurobetM

Radové domy – Nová Chrenová

Adresa: Nitra, Žitavská ulica

Obytná plocha: 166 m2

 

Výstavba rodinných domov je vlastná investičná akcia spoločnosti. Jej realizácia prebiehala od vykúpenia pozemkov, architektonických návrhov, stavebného povolenia, realizácie výstavby, vybudovania infraštruktúry až po predaj do osobného vlastníctva. Radové domy sú navrhnuté v modernom architektonickom štýle a sú osadené v mierne svahovitom teréne v tichej lokalite Nová Chrenová mesta Nitra. Jedná sa o (2 x 5) čiže 10 bytových jednotiek.

Radové domy sú dvojpodlažné. Na 1.NP sa nachádza zádverie so vstupom do dennej a technickej časti. Dennú časť tvorí hala so schodiskom na 2.NP., kuchyňa, špajza, jedáleň, obývacia izba. Obývacia izba a hala sú prepojené s vonkajšou záhradou cez terasu. V technickej časti domu sa nachádza kotolňa, kúpeľňa s WC a garáž. Na 2.NP. sa nachádza oddychová časť domu s tromi izbami, kúpeľňou a strešnou terasou. Domy sú napojené na všetky inžinierske siete a majú vlastnú príjazdovú komunikáciu, chodníky a parkovacie miesta pred jednotlivými domami.

Výstavba domov prebiehala v rokoch 2008 – 2012. O úspešnosti tohto projektu svedčí fakt, že domy sú predané a plne užívané.

 

MAPA: